phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jordanowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jordanowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Jordanów oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały cechowały się świetną jakością. Wyłącznie w taki sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Jordanowie prowadzimy od dawna – zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także wybierać materiały z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Klientów w Jordanowie gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na przyrodę, jako że jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, jak też korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Jordanowie oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jordanów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to świetny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do