phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jastarni.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jastarni i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Jastarnia oraz całym kraju, utrzymując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie domu bądź innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Jastarni realizujemy od wielu lat – zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią i ekologią spalania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością opału, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Jastarni serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał wyróżnia się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, jako że to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, a także optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Jastarni oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jastarnia

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to doskonały wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do