phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców we Wleniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS we Wleniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu we Wleniu oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się świetną jakością. Jedynie w taki sposób mamy szansę uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wleń prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które stale rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego typu opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas używania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim wykorzystywać produkty z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów we Wleniu serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Opał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, jako że jest to opał produkowany z strużyn drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Wleń oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wleń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do