phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wysokiem Mazowieckiem.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wysokiem Mazowieckiem i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Wysokiem Mazowieckiem oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się świetną jakością. Tylko takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Wysokiem Mazowieckiem prowadzimy od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału warto przeczytać opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by także wykorzystywać produkty z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Wysokiem Mazowieckiem gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, jako że to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, jak też korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Wysokie Mazowieckie oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wysokie Mazowieckie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to doskonały wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków firmowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do