phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szczuczynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szczuczynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Szczuczynie oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne środowisku oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania bądź firmy stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi z zakupem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa coraz większe uznanie ze względu na parę ważnych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Szczuczyn realizujemy od dawna – zachęcamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury na etapie spalania, które w równy sposób rozchodzi się po budynku. Kupujących w Szczuczynie gorąco zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo cechuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady partnerstwa, a także atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Szczuczyn oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szczuczyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie budynków prywatnych i budynków firmowych, ponieważ to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do