phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lidzbarku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lidzbarku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Lidzbarku oraz całym kraju, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zyskuje coraz większą popularność z paru podstawowych czynników. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Lidzbarku realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności stawiać na produkty z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co gwarantuje, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Lidzbarku gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla otoczenia, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki kooperacji, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lidzbark oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lidzbark

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków firmowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do