phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mielnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mielnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Mielnie oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, dlatego jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Mielno prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również kupować produkty z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Mielnie gorąco zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Mielnie oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mielno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, jako że jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do