phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Drobinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Drobinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Drobinie oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład z zakupem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność przez parę istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, przez co jest pożądane szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Drobinie prowadzimy od dawna – zachęcamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności wybierać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Drobinie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał charakteryzuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, jako że to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Drobin oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Drobin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany to doskonały wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, gdyż jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do