phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Brzegu Dolnym.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Brzegu Dolnym i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Brzeg Dolny oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się w szczególności z szukaniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa coraz większą popularność przez kilka istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Brzegu Dolnym prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią spalania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wykorzystywać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Brzegu Dolnym gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo odznacza się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na naturę, gdyż to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Brzegu Dolnym oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brzeg Dolny

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do