phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nałęczowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nałęczowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Nałęczowie oraz licznych regionach Polski, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten opał zyskuje coraz większą popularność z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Nałęczów prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Nałęczowie serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, jako że to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Nałęczów oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nałęczów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do