phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szczytnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szczytnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to jedno z najbardziej ekonomicznych paliw stosowanych do ogrzewania gospodarstw domowych, a także pomieszczeń firmowych. Jest to pellet premium, co potwierdza nadany mu podczas cyklicznych audytów jakościowych certyfikat EN Plus A1. Nasz pellet workowany powstaje z trociny drewna iglastego, która nie jest zanieczyszczona korą, piaskiem, innymi składnikami mineralnymi oraz chemicznymi. Pellet opałowy certyfikowany charakteryzuje się zerową emisją CO2, a ponadto ma duży wpływ na bezawaryjną pracę kotła, gdyż paliwo niskiej jakości może przyczynić się do jego uszkodzenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nieustannie poszerzamy sprzedaż pelletu na teren całego kraju m.in. w miejscowości Szczytno. Ceny pelletu są niezwykle atrakcyjne, co jest kolejną zaletą związaną ze stosowaniem tego rodzaju ogrzewania. Poprzez naszą stronę internetową można zakupić pellet workowany bezpośrednio od producenta lub skorzystać z opcji sprzedaży na wybranych składach opału oferujących pellet opałowy, z którymi współpracujemy.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ze względu na wiele zalet ogrzewanie pelletem zyskuje coraz większe grono zwolenników poszukujących bezpiecznych rozwiązań do ogrzania pomieszczeń w gospodarstwach domowych, jak i firmowych. Dobry pellet odznaczony certyfikatem EN Plus A1 spełnia wszystkie europejskie normy jakościowe, a ponadto jest najkorzystniejszym pod względem finansowym rodzajem ogrzewania. Jest to paliwo, którego cena jest znacznie niższa w porównaniu z zastosowaniem ogrzewania gazowego, olejowego, elektrycznego lub ciepła sieciowego. Warto zaznaczyć, że ogrzewanie pelletem jest niezwykle wygodne, a także nie wpływa negatywnie na środowisko, gdyż jest to paliwo o niemal zerowej emisji CO2. Wysoka jakość opału ma kluczowe znaczenie w wielu aspektach, gdyż w przypadku opału niskiej jakości kotły na pellet są narażone na korodowanie i postępujące niszczenie. Wynika to z niskiej jakości paliwa i dużej zawartości wilgoci. W wyniku tego może okazać się, że piec na pellet wymaga kosztownej wymiany. Wybierając pellet możesz mieć pewność, że jego transport będzie bezproblemowy, gdyż jest on pakowany w poręczny worki.

Jaki pellet wybrać, na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pochlebne opinie o pellecie sprawiły, że jest to biopaliwo coraz chętniej wybierane do ogrzewania domów, a także obiektów firmowych. Wynika to z faktu, że pozwala ono na ograniczenie emisji CO2 do atmosfery, a ponadto cena pelletu i jego wysokie parametry przyczyniają się do obniżenia kosztów ogrzewania. Pellet opałowy produkowany jest trociny drewna iglastego i wyróżnia się niską wilgotnością oraz znikomą zawartością popiołu. Dzięki temu jest to produkt certyfikowany, co jest kolejnym ważnym parametrem podczas dokonywania zakupu opału dobrej jakości. Istotna jest także kaloryczność pelletu oznaczająca ilość wytwarzanego ciepła podczas jego spalania. Zakup opału z klasą A1 świadczy o jego wysokiej jakości, a także o tym że może być on stosowany w kotłach, przeznaczonych do ogrzewania gospodarstwa domowego. Spalanie pelletu o tej klasie powoduje powstanie niskiej ilości popiołu, co jest kolejną zaletą tego rodzaju ogrzewania.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

Top pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Jako renomowany producent pelletu oferujemy pellet odznaczony certyfikatem EN Plus A1 świadczący o tym, że jest to opał najwyższej jakości przeznaczony do stosowania piecach i kotłach wykorzystywanych do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i nie tylko. Pellet drzewny posiada wysokie parametry spalania, a jednocześnie wytwarza niską ilość popiołu i azotu. Nasza produkcja pelletu opiera się na wykorzystaniu trocin drewna iglastego pozbawionych zanieczyszczeń chemicznych, kory, a także piasku. Współpracujemy jedynie z wybranymi dostawcami trociny spełniającymi nasze wysokie wymagania, dzięki temu sprzedaż pelletu cieszy się dużą popularnością, a oferowany przez nas produkt spełnia oczekiwania klientów. Cena pelletu za tonę jest bardzo korzystna, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem obsługi klienta lub zamówienia opału poprzez stronę internetową.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szczytno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Ze względu na to, że coraz większą popularnością cieszą się ekonomiczne rozwiązania, stosowane do ogrzewania pomieszczeń w gospodarstwach domowych i firmowych prowadzimy hurt pelletu drzewnego opierający się na dogodnych warunkach. Jest to opał najwyższej jakości posiadający bardzo wysokie parametry spalania. Pellet drzewny jest biopaliwem niezwykle wydajnym i pozwalającym na duże oszczędności w rachunkach za ogrzewanie. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu pelletu w cenach hurtowych, co podnosi jego opłacalność w eksploatacji.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do