phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Podkowie Leśnej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Podkowie Leśnej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych dostawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Podkowa Leśna oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można również pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Podkowie Leśnej realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas spalania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru opału warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Podkowie Leśnej gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, ponieważ jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Podkowie Leśnej oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Podkowa Leśna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów biznesowych, jako że jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do