phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Baranowie Sandomierskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Baranowie Sandomierskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który udowadnia wyższość oferowanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Baranowie Sandomierskim oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub firmy stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi z zakupem wydajnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zyskuje na coraz większej popularności z kilku kluczowych czynników. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione materiały charakteryzowały się świetną jakością. Wyłącznie w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Baranowie Sandomierskim prowadzimy już od dawna – zapraszamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, jak też szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co powoduje, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Baranowie Sandomierskim gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, jako że to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady współpracy, a także przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Baranowie Sandomierskim oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Baranów Sandomierski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do