phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łowiczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łowiczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Łowicz oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu czy firmy to jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Łowiczu realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i ekologią wykorzystania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować materiały z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Łowiczu serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, ponieważ jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Łowicz oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łowicz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet opałowy to świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do