phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubniewicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubniewicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Lubniewicach oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały cechowały się świetną jakością. Tylko tak mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Lubniewice prowadzimy już od dawna – zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także stawiać na materiały z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Lubniewicach gorąco zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, jako że to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne warunki partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Lubniewice oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubniewice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany to świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do