phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Twardogórze.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Twardogórze i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Twardogórze oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione paliwo cechowało się wysoką jakością. Jedynie w taki sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Twardogórze prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, jako że tego typu opał wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas spalania, jak też różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by także kupować materiały z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Twardogórze gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla natury, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki kooperacji, a także przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Twardogóra oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Twardogóra

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do