phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krzeszowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krzeszowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Krzeszowicach oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy innego budynku to jedno z głównych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Krzeszowicach realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego typu opał wyróżnia się ekonomią i ekologią spalania, jak również różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Krzeszowicach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Paliwo cechuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, gdyż to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Krzeszowicach oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krzeszowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków biznesowych, ponieważ to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do