phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pacanowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pacanowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Pacanowie oraz całym kraju, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, dlatego jest pożądane zwłaszcza wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Jedynie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Pacanowie prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego rodzaju opał wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią używania, jak też różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także kupować materiały z właściwymi atestami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Pacanowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Paliwo odznacza się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że to opał produkowany z trocin drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Pacanów oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pacanów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany to idealny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do