phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Oławie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Oławie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom jakościowym ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Oława oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania domu lub innego budynku stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się w szczególności z zakupem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę ważnych czynników. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo cechowało się świetną jakością. Jedynie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Oława prowadzimy od dawna – zachęcamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią i ekologią spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim wybierać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Oławie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na naturę, gdyż to opał produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Oława oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Oława

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet workowany to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do