phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sochocinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sochocinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Sochocinie oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały charakteryzowały się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Sochocinie realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na materiały z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Sochocinie gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Sochocinie oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sochocin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do