phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Margoninie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Margoninie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Margonin oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania domu czy przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem właściwego pelletu. Aktualnie ten materiał zyskuje coraz większą popularność ze względu na parę kluczowych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Margoninie prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki opał odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, jak również różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału warto sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Margoninie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Opał cechuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, gdyż jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Margonin oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Margonin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do