phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pułtusku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pułtusku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Pułtusk oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu bądź innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie z zakupem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych powodów. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się najwyższą jakością. Jedynie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Pułtusku prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które stale rośnie. Nie jest to niczym dziwnym, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować produkty z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Kupujących w Pułtusku gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, jako że to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Pułtusk oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pułtusk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to doskonały wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów biznesowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do