phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gorlicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gorlicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Gorlicach oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie ze względu na kilka ważnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Gorlicach prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki opał charakteryzuje się ekonomią i ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by w szczególności stawiać na produkty z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Gorlicach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na naturę, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Gorlicach oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gorlice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów firmowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do