phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Babimoście.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Babimoście i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Babimost oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z głównych zadań na czas zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Babimoście realizujemy od dawna – zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu warto przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by również stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Babimoście gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo odznacza się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na przyrodę, ponieważ jest to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Babimoście oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Babimost

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do