phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Stargardzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Stargardzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet drzewny wytwarzany z trociny drewna iglastego z linii produktów TOP pellet został odznaczony certyfikatem EN Plus A1 potwierdzający spełnianie najwyższych europejskich norm jakościowych. To świadczy o tym, że pellet premium, który nie spieka się. Oznacza to, że został on wyprodukowany trociny, która nie była zanieczyszczona korą, piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi i chemicznymi. Kładziemy duży nacisk na to, by oferowany przez nas pellet opałowy był wysokiej jakości, dlatego współpracujemy jedynie z wybranymi dostawcami trociny. Parametry oferowanego przez nas opału w mieście Stargard świadczą o tym, że jest to dobry pellet wyróżniający się wysoką wydajnością. Ceny pelletu są uzależnione od jego właściwości i nadanych mu certyfikatów. Poprzez naszą stronę internetową realizujemy sprzedaż pelletu bezpośrednio od producenta. Nasz pellet workowany dostępny jest również w Stargardzie na wybranych składach opału.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem to rozwiązanie ekonomiczne oraz komfortowe. Dzięki wielu zaletom ten wyjątkowy granulat pozyskiwany z trocin drzewnych cieszy się dużą popularnością jako paliwo do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych. Dobry pellet wytwarzany jest tylko i wyłącznie z czystych trocin drzewnych, a o jego wysokiej jakości świadczy niewielka ilość emitowanego dwutlenku węgla emitowana podczas jego spalania. Dzięki temu, że mamy do czynienia z procesem fotosyntezy pellet uznawany jest za paliwo odnawialne. Dodatkową zaletą tego ogrzewania jest to, że coraz większa ilość krajów dofinansowuje zakup odpowiednich pieców. Forma granulatu sprawia, że jest to paliwo łatwe do transportowania oraz przechowywania. Każdy piec na pellet posiada zasobnik, który jest wygodnym rozwiązaniem podczas nieobecności domowników. Wysoka jakość tego paliwa ma duże znaczenie, gdyż kotły na pellet są podatne korodowanie, jak które może doprowadzić do powstania uszkodzeń i narażenie na dodatkowe koszty związane z wymianą pieca.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie

Ze względu na fakt, że pellet jest niezwykle ekonomiczny w użytkowaniu, a ponadto stał się jednym z najczęściej wybieranym rodzajem paliwa stosowanym jako źródło ogrzewania w gospodarstwach domowych i obiektach firmowych. Opinie o pellecie są niezwykle pochlebne m.in. z powodu generowania niewielkie ilości dwutlenku węgla do atmosfery. Spalanie pelletu powoduje emisję CO2 w takiej ilości, w jakiej drzewo zaobserwował go podczas swojego całego cyklu życia. Pellet opałowy powinien być odpowiednio dopasowany do kotła. Tylko dzięki temu spełni oczekiwania kupującego, a także pozwoli na odpowiednie ogrzanie pomieszczeń. Ważną rolę odgrywa również cena pelletu, która w stosunku do wysokich parametrów jest niezwykle atrakcyjna. Jednym z najważniejszych właściwości tego paliwa jest kaloryczność pelletu świadcząca o ilości generowanego ciepła w momencie jego spalania. Decydując się na zakup pelletu, posiadającego certyfikat EN Plus A1 można mieć pewność, że spełnia on najwyższe europejskie normy jakościowe, co jest niezwykle ważne w przypadku przebiegu gwarancji w piecach na pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Pellet drzewny TOP pellet, który oferujemy, został objęty certyfikatem EN Plus A1, potwierdzającym jego wysoką jakość. Ten rodzaj opału posiada dużą wartość energetyczną, a ponadto zawiera minimalną ilość wilgoci. Jako producent pelletu zapewniamy, że jest to rozwiązanie niezwykle komfortowe, gdyż nie wymaga od użytkowników nieustannego nadzoru nad piecem. Ponadto warto dodać, że jest to opał powstający z trocin drewna iglastego. Starając się dotrzeć do jak najszerszego grona klientów, prowadzimy sprzedaż pelletu w wielu miastach Polski, również w Stargardzie. Wybierając nasz opał, możesz mieć pewność, że cena za tonę pelletu będzie korzystna, a opał będzie wysokiej jakości.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Stargard

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny TOP pellet to niezwykle wydajne paliwo, które ze względu na swoją ekonomiczność stosowane jest zarówno do ogrzewania pomieszczeń w gospodarstwach domowych, jak i w obiektach firmowych. Prowadzimy hurt pelletu pozwalający na zakup wielu ton paliwa na dogodnych warunkach, co jest niezwykle ważne w przypadku firm i instytucji. Ceny hurtowe pelletu są atrakcyjne, dzięki czemu jego eksploatacja jest jeszcze bardziej opłacalna. Pellet drzewny to wartościowe biopaliwo charakteryzujące się niską zawartością popiołu i wilgoci. Jego zaletą jest również łatwość w przechowywaniu, gdyż jest on zapakowany w ergonomiczne worki. Warto zaznaczyć, że pellet nie wywołuje alergii, a także nie powoduje powstawania nieprzyjemnych zapachów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do