phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Opocznie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Opocznie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia wyższość oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych dostawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Opoczno oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności przez kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Opoczno prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas używania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania domów, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, tak by zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również wybierać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co sprawia, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Opocznie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Pellet wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla natury, ponieważ to opał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Opoczno oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Opoczno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania budynków prywatnych i budynków biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do