phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Miasteczku Śląskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Miasteczku Śląskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Miasteczko Śląskie oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu z paru ważnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, dlatego jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Miasteczku Śląskim prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że taki opał odznacza się opłacalnością i ekologią używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także stawiać na produkty z odpowiednimi atestami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury podczas spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Miasteczku Śląskim serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał cechuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla natury, ponieważ to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Miasteczko Śląskie oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Miasteczko Śląskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do