phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bartoszycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bartoszycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza przewagę sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Bartoszycach oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z głównych zadań na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane w szczególności wśród osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały cechowały się najwyższą jakością. Tylko tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Bartoszyce prowadzimy od dawna – zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także kupować produkty z odpowiednimi atestami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co powoduje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Bartoszycach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, gdyż to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Bartoszycach oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bartoszyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych oraz budynków biznesowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do