phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Toszku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Toszku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Toszku oraz całym kraju, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie domu czy innego budynku stanowi jedno z głównych zadań na czas zimy, który wiąże się w szczególności z zakupem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo charakteryzowało się doskonałą jakością. Tylko takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Toszek prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, jak też szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także kupować produkty z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Toszku gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Pellet odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Toszku oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Toszek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, gdyż jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do