phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bielsku Podlaskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bielsku Podlaskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Bielsku Podlaskim oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten opał zdobywa na coraz większej popularności przez parę istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Bielsku Podlaskim prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim wybierać produkty z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Bielsku Podlaskim serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, jako że to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Bielsku Podlaskim oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bielsk Podlaski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów firmowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do