phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rychwale.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rychwale i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Rychwale oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na parę istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Rychwale prowadzimy już od dawna – zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by także kupować produkty z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Rychwale gorąco zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, jak też korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Rychwale oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rychwał

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny stanowi idealny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie budynków prywatnych oraz obiektów firmowych, gdyż jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do