phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Opatowcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Opatowcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Opatowcu oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Obecnie ten opał zdobywa coraz większe uznanie ze względu na kilka kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Opatowcu prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim kupować produkty z właściwymi atestami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za udaną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Opatowcu gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Paliwo charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, jako że jest to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Opatowiec oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Opatowiec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do