phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Oleśnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Oleśnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Oleśnicy oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania lub firmy stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Oleśnicy prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Oleśnicy gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo cechuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla natury, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Oleśnicy oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Oleśnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do