phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łańcucie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łańcucie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Łańcut oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał zyskuje coraz większą popularność z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się najwyższą jakością. Wyłącznie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Łańcucie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także stawiać na produkty z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Łańcucie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Łańcucie oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łańcut

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do