phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Suchej Beskidzkiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Suchej Beskidzkiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i audytom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sucha Beskidzka oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności przez kilka podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Suchej Beskidzkiej realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie wykorzystania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim wybierać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Suchej Beskidzkiej gorąco zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał opałowy cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, gdyż jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Suchej Beskidzkiej oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sucha Beskidzka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy to świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, gdyż jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do