phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców we Wrześni.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS we Wrześni i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Września oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę ważnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, przez co jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Września realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności wybierać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących we Wrześni serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, gdyż to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu we Wrześni oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Września

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i budynków firmowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do