phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Głubczycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Głubczycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która udowadnia wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Głubczycach oraz wielu regionach kraju, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych to jedno z głównych zadań na czas zimy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się świetną jakością. Wyłącznie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Głubczyce prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, aby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi idealną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła podczas spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Głubczycach gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet wyróżnia się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Głubczycach oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Głubczyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do