phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Piastowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Piastowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który podkreśla przewagę dostępnego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Piastów oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz niezawodne ogrzewanie lokali domowych czy firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa na coraz większym uznaniu z paru ważnych powodów. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Piastowie realizujemy od dawna – zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Piastowie serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy cechuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, gdyż to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, a jednocześnie niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Piastowie oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Piastów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i budynków biznesowych, ponieważ jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do