phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Paczkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Paczkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Paczków oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo charakteryzowało się najwyższą jakością. Wyłącznie w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wymagania, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Paczków realizujemy już od dawna – zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Klientów w Paczkowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, ponieważ jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Paczków oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Paczków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do