phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Radomyślu Wielkim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Radomyślu Wielkim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Radomyślu Wielkim oraz całej Polsce, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, przez co jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Radomyśl Wielki realizujemy od wielu lat – zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas używania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą produktu, co zapewnia, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Klientów w Radomyślu Wielkim gorąco zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy odznacza się świetną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na naturę, gdyż jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady partnerstwa, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Radomyśl Wielki oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Radomyśl Wielki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet opałowy to idealny wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do