phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zielonce.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zielonce i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Zielonka oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten opał zdobywa na coraz większej popularności ze względu na parę kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Zielonka realizujemy już od dawna – zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się ekonomią i ekologią wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto także stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Zielonce serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Opał odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, gdyż to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady współpracy, jak też korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Zielonka oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zielonka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do