phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Buku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Buku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Buk oraz całym kraju, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania domu czy innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład z szukaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Buk realizujemy od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak też szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także kupować materiały z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury podczas spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Buku gorąco zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla natury, ponieważ to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Buku oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Buk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, gdyż to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do