phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Świeciu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Świeciu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Świeciu oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Świecie realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Świeciu gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych nabywców. Opał odznacza się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, jako że jest to opał produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Świecie oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Świecie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do