phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tuchowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tuchowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Tuchowie oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone ogrzewanie domu bądź firmy to jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi z szukaniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa coraz większe uznanie przez kilka ważnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Tuchów prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Tuchowie serdecznie zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Pellet cechuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla natury, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Tuchowie oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tuchów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, gdyż to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do