phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Leśnej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Leśnej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Leśna oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z głównych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wymagania, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Leśnej prowadzimy od dawna – zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Leśnej serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ to materiał produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Leśna oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Leśna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy to świetny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych oraz budynków przemysłowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do