phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zgierzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zgierzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet drzewny z linii TOP pellet to opał dedykowany klientom poszukującym wydajnego opału w atrakcyjnej cenie. Oferowany przez nas pellet premium jest produkowany z trociny drewna iglastego i dostarczany od wyselekcjonowanych dostawców spełniających wysokie wymagania związane z jej czystością. Dzięki temu pellet opałowy posiada doskonałe parametry, które przewyższają rynkowe minimum. Staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, w związku z czym przykładamy dużą wagę, aby dobry pellet wyróżniał się swoją jakością, co potwierdza certyfikat EN Plus A1, świadczący o wykonywaniu licznych testów jakościowych oraz przeprowadzaniu audytów. Wydajny pellet workowany jest łatwy w transporcie i przechowywaniu. Prowadzimy sprzedaż pelletu na terenie miasta Zgierz oraz w innych regionach Polski. Korzystając z naszej strony internetowej, można zamówić opał bezpośrednio od producenta, mając gwarancję, że ceny pelletu są korzystne.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ze względu na wiele zalet ogrzewanie pelletem jest chętnie wybieranym rozwiązaniem stosowanym w domach i obiektach gospodarczych. Wynika to m.in. z faktu, że dobry pellet posiadający wysokie parametry jest tańszy w eksploatacji, niż zastosowanie ciepła sieciowego, ogrzewania elektrycznego lub gazowego. Ze względu na to, że piec na pellet wyposażony jest w podajnik to ogrzewanie, to jest niemal bezobsługowe, co zwiększa komfort jego użytkowania. Warto podkreślić, że ten wydajny opał charakteryzuje się znikomą emisją niebezpiecznych związków do atmosfery, dzięki czemu jest także bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego niż inne paliwa. Zastosowanie certyfikowanego opału wysokiej jakości sprawia, że kotły na pellet nie są narażone na wystąpienie korozji wynikającej z dużej zawartości wilgoci, która z kolei może doprowadzić do ich uszkodzenia. Większość producentów piecy wymaga, aby pellet posiadał certyfikat EN Plus A1, który pozwala na stosowanie go w piecach 5 klasy i ecodesign.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie

Pellet opałowy to ekonomiczne rozwiązanie wybierane chętnie jako źródło ogrzewania do pomieszczeń w gospodarstwach domowych i obiektach firmowych. Tylko renomowani producenci dbający o najwyższą jakość oferowanych produktów posiadają w ofercie pellet o doskonałych parametrach. Taki właśnie jest nasz opał, o czym świadczy nadany mu certyfikat EN Plus A1, świadczący o spełnianiu najwyższych jakościowych norm europejskich. Spalanie pelletu ma znikomy wpływ na środowisko naturalne, gdyż jest to opał wytwarzany z niezanieczyszczonej trociny drewna iglastego. Kluczowa podczas zakupu jest także kaloryczność pelletu, gdyż informuje o ilości generowanego ciepła podczas procesu spalania, co świadczy o jego wydajności. Przed dokonaniem zakupu warto przeczytać opinie o pellecie, które są dostępne na stronach internetowych i forach, gdyż w znacznym stopniu odzwierciedlają jego jakość i mogą ułatwić dokonanie zakupu. Duże znaczenie ma również cena pelletu, która powinna być dostosowana do zasobności portfela klienta.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Jako renomowany producent pelletu oferujemy naszym klientom sprawdzony opał wysokiej jakości, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Produkcja pelletu znajdującego się w naszej ofercie przebiega zgodnie z obowiązującymi normami. Dowodem tego jest fakt, że pellet drzewny został odznaczony certyfikatem jakości, co potwierdza, że informacje zawarte na etykiecie odzwierciedlają jego rzeczywiste parametry. Ponadto nasz pellet jest produkowany z trociny drewna iglastego. Oferujemy naszym klientom sprzedaż pelletu na terenie miasta Zgierz, którego cena za tonę jest niezwykle atrakcyjna.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zgierz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Jesteśmy producentem biopaliwa, który oferuje klientom hurt pellet w mieście Zgierz, jak i na terenach innych miast w Polsce. Jest to paliwo wysokiej jakości wyróżniające się na rynku swoją wydajnością. Pellet w cenach hurtowych to doskonała inwestycja dla osób poszukujących ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania pomieszczeń w budynkach mieszkalnych jak i firmowych. Pellet drzewny dostępny jest także na naszej stronie internetowej- bezpośrednio od producenta.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do