phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ścinawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ścinawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Ścinawa oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z zakupem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, przez co jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały cechowały się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ścinawa prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Ścinawie serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady kooperacji, a także korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Ścinawa oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ścinawa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi idealny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie budynków prywatnych i budynków firmowych, gdyż jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do