phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sulejówku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sulejówku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który udowadnia wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Sulejówek oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu bądź innego budynku to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład z zakupem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych powodów. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Sulejówek prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz ekologią używania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy również stawiać na materiały z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co zapewnia, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Sulejówku gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, gdyż to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki współpracy, jak również przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Sulejówku oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sulejówek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do