phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zakopanem.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zakopanem i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Zakopanem oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, przez co jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Zakopane realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał wyróżnia się ekonomią i ekologią użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim kupować materiały z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Zakopanem gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, jako że jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Zakopanem oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zakopane

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny to doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, ponieważ jest to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do