phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Suwałkach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Suwałkach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów opałów, jednak tylko nieliczne z nich spełniają najwyższe europejskie normy jakościowe. Pellet premium z linii produktów TOP Pellet to opał posiadający certyfikat EN Plus A1. Jest on produkowany z trociny drewna iglastego i coraz częściej wykorzystuje się go do ogrzewania domów, mieszkań i pomieszczeń firmowych. Pellet opałowy powstaje tylko z czystych trocin lub wiórów tartacznych bez zanieczyszczeń m.in. chemicznych. Można go kupić w wygodnych do przechowywania workach. Ceny pelletu są uzależnione od jego parametrów. To, co wyróżnia dobry pellet stosowany do ogrzewania pomieszczeń, to jego wysoka wartość energetyczna przy jednoczesnym wytwarzaniu niewielkiej ilości popiołu. Pellet workowany dostępny w naszej ofercie posiada klasę właściwości A1 i można go stosować do piecy jak i kotłów. Sprzedaż pelletu odbywa się na terenie miasta Suwałki jak i w innych częściach Polski. Umożliwiamy również możliwość składania zamówień online i zakup pelletu drzewnego bezpośrednio od producenta poprzez naszą stronę internetową.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Bez wątpienia ogrzewanie pelletem posiada wiele zalet wynikających m.in. z jego wydajności, jednak na szczególną uwagę zasługuje fakt, że pochodzi on z surowców odnawialnych pochodzenia roślinnego niezawierających sztucznych dodatków. Dobry pellet jest ekonomiczny, gdyż przy wysokiej kaloryczności powoduje powstanie niewielkiej ilości popiołu, a ponadto nie emituje nieprzyjemnego zapachu. Decydując się na ogrzewanie pelletem, należy zwrócić uwagę na jego parametry, gdyż wybór opału niskiej jakości może spowodować zapchanie się podajnika, które posiadają kotły na pellet. Ten rodzaj ogrzewania charakteryzuje się dużą wygodą użytkowania. Piec na pellet jest urządzeniem podatnym na korodowanie, w związku z czym warto zadbać o to, aby paliwo miało wysoką jakość, którą określa nadany certyfikat EN Plus A1. Tego typu pellet można stosować w piecach 5 klasy oraz ecodesign. Poprzez zapakowanie pelletu do worków jego transport jest niezwykle łatwy a przechowywanie bezproblemowe.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie

Pellet opałowy zyskuje coraz większe grono zwolenników ze względu na swoją ekonomiczność i niebywałą wygodę użytkowania. Cechy te sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się wybrać ten rodzaj źródła ogrzewania do swojego domu lub obiektu firmowego. Spalanie pelletu powoduje powstanie znikomej ilości popiołu. Warto zaznaczyć, że podczas tego procesu do atmosfery generowana jest taka sama ilość CO2, ile zaabsorbowało drzewo podczas swojego cyklu życia. Ze względu na to opinie o pellecie są bardzo korzystne. Ten rodzaj ogrzewania jest także w pełni bezpieczny. Przed zakupem tego biopaliwa należy zapoznać się z jego właściwościami, gdyż pellet opałowy powinien być dostosowany do rodzaju kotła. Jedną z najważniejszych właściwości opału jest kaloryczność pelletu, oznaczająca ilość ciepła powstającego podczas całkowitego i zupełnego spalania. Istotną rolę odgrywa również cena pelletu, która powinna spełniać oczekiwania klienta. Warto zaznaczyć, że większość producentów kotłów i piecy na pellet wymaga certyfikatu EN Plus A1. Jest to niejednokrotnie warunek uznania gwarancji.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Wybierając certyfikowany pellet drzewny TOP pellet, możesz mieć pewność, że jest to biopaliwo wysokiej jakości, gdyż jego certyfikacja polega na przeprowadzeniu wielokrotnych testów. Nadany certyfikat EN Plus A1 oznacza, że pellet ma wysoką wartość energetyczną i zachowuje minimalną zawartość wilgoci. Ze względu na to, że zapewnia on ciepło poprzez swoją wysoką kaloryczność i pozwala na spore oszczędności w rachunkach. W związku z tym bardzo często wybierany jest do obiektów firmowych, kładących duży nacisk na ekonomiczne rozwiązania. Jako producent pelletu oferujemy naszym klientom dogodne warunki współpracy i wysoką jakość obsługi klienta indywidualnego, jak i firmowego. Sprzedaż pelletu odbywa się na terenie miasta Suwałki, jak i w pozostałych częściach Polski. Kontaktując się z naszym biurem obsługi klienta, masz możliwość sprawdzenia, że cena za tonę pelletu jest atrakcyjna.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Suwałki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Ze względu na to, że pellet drzewny z serii TOP pellet posiada najlepsze parametry, jest często wybieranym rodzajem paliwa do ogrzewania pomieszczeń w gospodarstwach domowych i obiektach filmowych. Prowadząc hurt pelletu drzewnego gwarantujemy, że jest to rozwiązanie ekonomiczne. Dajemy możliwość zakupu tego paliwa na dogodnych warunkach, co świadczy o tym, że pellet w cenach hurtowych jest jeszcze bardziej opłacalny w eksploatacji.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do